Background Image

HAKKIMIZDA

Faaliyet alanlarımızda maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmaktayız.

MYC Partners, sunduğu hizmetin kalitesini uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelenmiştir.

 • Kısaca hikayemiz

  İlk olarak sağlık sektöründe faaliyetine başlamış olan MYC PARTNERS güçlü mali bünyesi, yatırımcı politikası ve sürdürülebilirlik ilkesi ile sürekli büyüyerek Sigorta, İnşaat, Gayrimenkul ve Turizm sektörlerini de bünyesine katmış ve dünyanın sayılı firmaları ile rekabet eden öncü şirketler arasına girmiştir.

  Bünyesindeki ethica Sağlık Grubu (ethica İncirli Hastanesi, estethica Bakırköy Tıp Merkezi, estethica Ataşehir Tıp Merkezi ve estethica Levent hastanesi),ethica Sigorta, MYC İnşaat ile faaliyet göstermekte olan MYC PARTNERS, öz kaynaklarına dayalı istikrarlı bir büyüme stratejisi tercih etmektedir.

  Sunduğu hizmet kalitesini, yurt içinde ve yurt dışında uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelemiş olan MYC PARTNERS, sektörlerinde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmaktadır.

 • Vizyonumuz & Misyonumuz

  Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile oluşturduğumuz iş anlayışımızla, faaliyette bulunduğumuz her alana sürdürülebilir değerler katıyoruz.

  Üstlendiğimiz her görevde farklılıklar yaratarak; modern, estetik ve etik hizmet anlayışımız doğrultusunda ‘’hayata güzellik katma’’ misyonu ve vizyonu ile ilerliyoruz.

  ‘’Yaşamda Kalite" prensipleri doğrultusunda öncü, lider ve saygın bir grup olma özelliğimizi korurken, ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırıyoruz.

  Faaliyette bulunduğumuz her alanda ulusal ve uluslararası düzeyde öncülük yapan, benzersiz ve dinamik bir kuruluş olarak iş ortaklarımıza ve topluma değer oluşturuyoruz.

 • BAŞKANIN MESAJI

  Değerli İş Ortaklarımız, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

  Ülkemizde ekonomik, siyasi, sosyal alanlarda önemli gelişmeler olmaktadır. Bu doğrultuda geleceği inşa eden girişimci, yenilikçi ve vizyoner bir şirketler grubu olarak, uzun vadeli hedefler belirliyor, sürdürülebilir iş modelleri geliştiriyor ve stratejilerimizi yeni fırsatlara adapte ediyoruz.

  Güçlü finansal yapımızı koruyarak, faaliyet gösterdiğimiz her alanda kendi öz kaynaklarımız ile yatırımlar yapıyor, etkin risk yönetim sistemleri geliştirerek MYC PARTNERS şirketlerini dünya standartlarına uygun global şirketler konumuna getiriyoruz.

  Üstlendiğimiz her görevde farklılıklar yaratarak; modern, estetik ve etik hizmet anlayışımız doğrultusunda ‘’hayata güzellik katma’’ misyonu ve vizyonu ile ilerliyoruz. Sürekli küresel düşünerek ve düşüncelerimizi eyleme geçirerek yaptığımız her atılımın yaşama olumlu katkılarını görmekten de mutluluk duyuyoruz.

  Dr. Murat Akdoğan

Şirketlerimiz