EN
İnşaat & Gayrimenkul

İnşaat & Gayrimenkul

İnsana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, inşaat ve yapı sektöründe farklı ve özenli projelerimizle katma değer yaratmayı hedefliyoruz.

İnsana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, inşaat ve yapı sektöründe farklı ve özenli projelerimizle katma değer yaratmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda MYC PARTNERS yapı anlayışında kalite ve özgün çizgiyi yaratma yönünde 2011 yılında kurularak ticari faaliyete başlayan MYC İnşaat Taahhüt Sağlık Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin özgün misyon ve vizyonuyla sektörde hızla ilerleyen bir markadır.

İstanbul Batı Ataşehir’de inşası tamamlanan Leed Gold Sertifikalı ‘A’ Plus İş Merkezi, Worldwide Business Center, Muğla İli Milas İlçesi’nde Avrupa Birliği’nin en önemli tasarım ödüllerinden kabul edilen ‘A’ Design Awards’da ‘Gümüş Ödül’ü otelimiz, Muğla İli Kıyıkışlacık Mevkiinde 61.000 m² alana tesis edilmesi planlanan proje ethica Sağlık Grubu Hastane ve Tıp Merkezleri binalar.

Sunduğu hizmet kalitesini, yurt içinde ve yurt dışında uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelemiş olan MYC PARTNERS, sektörlerinde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmaktadır.

İnşaat & Gayrimenkul

İnşaat & Gayrimenkul Şirketlerimiz