EN
Sağlık

Sağlık

Hedeflerine ulaşmak için, hizmet alanı sürekli genişleyen hastane ve tıp merkezleri, her yıl yapılan yeni yatırımlar ile ethica Sağlık Grubu, adına ilham kaynağı olan ‘etik’ ilkesinden bir an bile ayrılmadan, büyümeye ve hizmet vermeye devam edecektir.

İlk olarak sağlık sektöründe faaliyetine başlamış olan MYC PARTNERS güçlü mali bünyesi, yatırımcı politikası ve sürdürülebilirlik ilkesi ile sürekli büyüyerek Sigorta, İnşaat, Gayrimenkul ve Turizm sektörlerini de bünyesine katmış ve dünyanın sayılı firmaları ile rekabet eden öncü şirketler arasına girmiştir.

Bünyesindeki ethica Sağlık Grubu (ethica İncirli Hastanesi, estethica Bakırköy Tıp Merkezi, estethica Ataşehir Tıp Merkezi, estethica Levent hastanesi, estethica Nişantaşı, Vitalica Wellness),ethica Sigorta, MYC İnşaat ile faaliyet göstermekte olan MYC PARTNERS, öz kaynaklarına dayalı istikrarlı bir büyüme stratejisi tercih etmektedir.

Sunduğu hizmet kalitesini, yurt içinde ve yurt dışında uluslararası ödüller ve sertifikalarla belgelemiş olan MYC PARTNERS, sektörlerinde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmaktadır.

Sağlık

Sağlık Sektöründeki Yatırımlarımız