Background Image

FAALİYET ALANLARIMIZ

Sağlık, Sigorta, İnşaat & Gayrimenkul ve Turizm, Asistans sektörlerinde sizlerleyiz.

 • Sağlık

  ethica SAĞLIK GRUBU

  2006 yılında, adındaki etik değerler üzerinden faaliyete başlayan ethica Sağlık Grubu, tıp etiğinden ödün vermeyen nitelikli sağlık hizmeti, hastalarının ihtiyaçlarına anında cevap veren dünya standartlarında teknoloji ve tanı/tedavi yöntemlerinde güven dendiğinde, ilk akla gelen sağlık kuruluşları arasında yer alıyor.

  ethica Sağlık Grubu’nun başarısının gerisinde, inandığı değerlere sonuna kadar sahip çıkan kararlı yaklaşımı yatıyor. Bu yaklaşım doğrultusunda 2006 yılında ethica İncirli Hastanesi ile hizmetine başlayan ethica Sağlık Grubu, aynı yıl estethica Bakırköy Tıp Merkezini, 2010 yılında estethica Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezini, 2011 yılında ise ‘estethica Levent Hastanesi’ni açarak sağlık sektörüne yeni bir boyut kazandırdı.

  Hedeflerine ulaşmak için, hizmet alanı sürekli genişleyen hastane ve tıp merkezleri, her yıl yapılan yeni yatırımlar ile ethica Sağlık Grubu, adına ilham kaynağı olan ‘etik’ ilkesinden bir an bile ayrılmadan, büyümeye ve hizmet vermeye devam edecektir.

  estethica.com.tr ethica.com.tr

   

 • Sigorta

  ethica SİGORTA

  2016 Ocak ayı sonunda kurulan Ethica Sigorta, bu tarihten 3.5 ay kadar kısa bir süre sonunda sigortacılık ruhsatını aldı. Kısa bir zaman dilimi içerisinde altyapısını tamamladı ve 27 Temmuz 2016 tarihinde faaliyete geçti.

  Deneyimli yönetim kadrosu, güçlü acente dağıtım kanalı ve dijital çağın gerektirdiği modern yazılım sistemleriyle sigortacılık sektöründe müşterilerinin hizmetinde olmanın mutluluğunu yaşıyor.

  Ethica Sigorta, sigortacılık sektöründe 30 yıldan fazla deneyime sahip olan yönetim kadrosu ile “Sigortacılık bizim işimiz” diyerek sektöre taze kan getirmeyi ve müşterilerine beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.

  ethicasigorta.com

 • İnşaat

  MYC İnşaat

  İnsana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, inşaat ve yapı sektöründe farklı ve özenli projelerimizle katma değer yaratmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda MYC PARTNERS yapı anlayışında kalite ve özgün çizgiyi yaratma yönünde 2011 yılında kurularak ticari faaliyete başlayan MYC İnşaat Taahhüt Sağlık Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin özgün misyon ve vizyonuyla sektörde hızla ilerleyen bir markadır.

  • İstanbul Batı Ataşehir’de inşası tamamlanan Leed Gold Sertifikalı ‘A’ Plus İş Merkezi, Worldwide Business Center
  • Muğla İli Milas İlçesi’nde Avrupa Birliği’nin en önemli tasarım ödüllerinden kabul edilen ‘A’ Design Awards’da ‘Gümüş Ödül’ü Lux Bodrum, Turkey / Resort & Residences
  • Muğla İli Kıyıkışlacık Mevkii’nde 61.000 m2 alana tesis edilmesi planlanan proje
  • ethica Sağlık Grubu Hastane ve Tıp Merkezleri binaları

  mycinsaat.com.tr

Şirketlerimiz